باربری تهران نو

باربری تهران نو شریف بار در شرق تهران با بیش از 15 سال سابقه در حمل و نقل بارهای شما همشهریان عزیز فعالیت میکند و تا کنون با کادری مجرب و آموزش دیده با ماشین های مناسب حمل و نقل به صورت شبانه خدمت رسان شما عزیزان بوده است و همواره سعی در این د اشته که ایمن ترین و منصفانه ترین اسباب کشی را انجام دهد تا مورد اعتماد افرادی که شریف بار را انتخاب کرده اند قرار بگیرد چرا که ما می دانیم اگر مشتریان از ما راضی باشند به خودی خود تبلیغیست برای ما و همچنین رضایت قلبی مشتری از شریف بار برای ما بسیار مهم است .

بیمه نامه در باربری تهران نو

مشتریان هر باری داشت باشند شریف بار ملزم به بیمه آنها می باشد چناچه با بیمه نامه آشنا نیستید میتوانید در مقاله باربری مرکز تهران مطالعه کنید در این مقاله به صورت مختصر توضیح داده شده که بیمه نامه بار های شما به چه منظور است و در چه صورتی به شما عزیزان در صورت آسیب دیدگی لوازم شما بیمه تعلق میگیرد . البته باربری تهران نو شریف بار این تضمین را می کند که باربری های شما به سلامت بسته بندی و حمل و نقل میشوند.

ویژگی های تخصصی باربری و اتوبار تهران نو

ماشین های باربری تهران نو

باربری تهران نو با استفاده از ماشین های مناسب باربری و موکت کاری شده اسبابکشی شما را انجام میدهد با توجه با حجم ، جنس ، وزن ، تعداد و … ماشین مناسب بارهای خودتان را میتوانید انتخاب کنید و نظم موجود در شریف بار و برنامه زیری برای هر اسباب کشی و وجود ماشین های زیاد شما مشتریان عزیز هیچگاه منتظر ماشین نخواهید ماند.

باربری تهران نو به شهرستان

پیش تر ذکر کرده ایم که باربری شریف بار بیش از 15 سال سابقه دارد و سالها بارهای همشهریان عزیز تهران را به اکثر نقاط ایران ارسال کرده و اکثر مشکلاتی که در حمل و نقل های طولانی به وجود می آید را می داند و با تجربه بالای کادر نوع بسته بندی مناسب با توجه به مسیر شما ، ماشین مناسب حمل و نقل با توجه به بارهای شما و مسافت شما را به راحتی تشخیص میدهد تا حمل و نقل به شهرستان را هرچه بیشتر آسان کند

هزینه های باربری در تهران نو

از فاکتور های مهم بسیاری از ما قیمت های حمل و نقل است که منصفانه و ارزان باشد قیمت های باربری شریف بار تحت نظر اتحادیه باربری می باشد و تمام هزینه ها منصفانه و با توجه به خدمتی که به شما عزیزان ارائه میشود محاسبه میشود و هیچ هزینه اضافی و غیر معقولی از شما درخواست نخواهد شد .  هزینه ها با توجه به خدمات درخواستی شما و مسافت مسیر و …. محاسبه میشود پس از گفتن قیمت ثابت در این پست معذوریم اما پشتیبان های ما به صورت شبانه روزی آماده مشاوره رایگان در باب بارهای شما هستند

کافیست با شماره 77788800 تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه اتوبار تهران نو

بسته بندی اثاثیه شما به روش های خاص باربری شریف بار انجام میشود و تمامی لوازم شما اعم از یخچال و مبل از کوچکترین تا بزرگترین لوازم شما به روش های نوین و به روز بست بندی می شوند . بست بندی اثاثیه شما توسط کادر آموزش دیده و با تجربه شریف بار انجام میشود که به صورت خیلی ایمن و مطمئن بسته بندی میشوند . همچنین کارتون ها و لوازم بسته بندی شریف بار همگی درجه یک هستند و اثاثیه شما کوچکترین آسیبی در این جعبه ها نمی بیند

چند نکته در بسته اثاثیه (اگر قصد دارید خودتان بسته بندی را انجام دهید)

تماس با باربری تهران نو شریف بار

شما عزیزان میتوانید با شما های موجود

77790888

22938694

44362900

تماس بگیرید

از طریق کامنت ها با ما در ارتباط باشید .


سوالات متداول

آیا بار های ما بیمه میشوند؟

بله ، تمامی بارهای شما توسط باربری تهران نو شریف بار تا زمان تحویل بار ها بیمه هستند

چه تضمینی وجود دارد که لوازم ما به سلامت جا به جا شوند؟

در قرارداد های باربری ما متعهد میشویم که تمامی لوازم شما را به سلامت کامل جا به جا کنیم در صورت نقض قرار مشتری میتواند از مراجع قانونی شکایت کند.

قیمت های باربری تهران نو شریف بار چگونه است؟

قیمت ها با توجه به خدمات درخواستی شما و مسافت ، حجم و …. محاسبه میشود و این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری می باشد برای اطلاع از قیمت حمل و نقل بار هایتان با شماره ☎️ 0217778800 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^