باربری صادقیه

موسسه های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی زیادی در سطح تهران وجود دارند.(باربری صادقیه). که در محدوده و مناطق تهران خدمات خود را ارائه میدهند. اما پیدا کردند شرکتی که به تمامی قول های خود پایبند باشد و ضمانت تضمین شده بدهد کار دشواری میباشد.

باربری صادقیه تهران
باربری صادقیه تهران

حمل بار و اثاثیه منزل با باربری صادقیه

موسسه باربری و اتوبار شریف بار با داراه بود 40 تیم حرفه ای در سراسر تهران خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه میدهد. از جمله محدوده های تهران که تحت پوشش کامل شریف بار می باشد . محدوده صادقیه تهران می باشد. باربری صادقیه تهران با خودروی های کاملا مسقف و موکت بندی به همراه 4 کارگر حرفه ای که به تمامی فوت و فن های اسباب کشی مسلط هستند آماده خدمات رسانی در منطقه صادقیه می باشد.

شرکت خدمات اسباب کشی در صادقیه
شرکت خدمات اسباب کشی در صادقیه

بهترین اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه با بیش از یک ربع قرن سابقه درخشان در حوزه حمل و نقل در محدوده صادقیه تهران و ارائه خدمات از جمله بسته بندی اثاثیه منزل و جابجایی اثاثیه منزل با خودرو های بزرگ و کوچیک  جزو بهترین موسسه های می باشد. همچنین شرکت باربری شریف بار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری اصناف تهران جزو معتبر ترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل می باشد.

حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل در صادقیه
حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل در صادقیه

انجام امور بسته بندی صادقیه تهران

یکی از کارهای مهمی که در هنگام جابجایی هرگونه وسایلی باید انجام داده شود نحوه بسته بندی آن می باشد زیرا این کار اگر درست انجام شود 90درصد سلامت رسیدن آن وسایل را تضمین می کند. ما در شرکت شریف بار چندین تیم متخصص بسته بندی به خدمت گرفته ایم تا در صورت نیاز شما مشتریان عزیز به تیم بسته بندی ما تیم خود را در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت خدمات بسته بندی اثاثیه منزل از شریف بار دیگر نیاز نیست به دنبال تهیه لوازم مورد نیاز بسته بندی باشید زیرا ما تمامی وسایل مورد نیاز مانند کارتن بزرگ و کوچک ، سلفون ، ضربه گیر و … را به همراه تیم بسته بندی کننده ارسال می کنیم.

هزینه جابجایی اثاثیه منزل محدوده صادقیه

قیمت و هزینه اسباب کشی در باربری صادقیه بسیار منصفانه می باشد و بی شک بهترین قیمت جابجایی اثاثیه منزل راکارشناسان ما به شما ارائه می دهند. از انجا که ما یک شرکت داراه ای مجوز می باشیم تمامی تعرفه های اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه باربری محاسبه می کنیم و جای هیگونه نگرانی بابت دریافت هزینه زیاد و اضافه ندارید. قیمی که ما در تماس تلفنی به شما ارائه میدهیم تا آخرین دقیقه اسباب کشی ثابت می باشد.

طریقه دریافت خدمات از ما

شما عزیزان می توانید شبانه روزی و هفت روز هفته با شماره تلفن 44362900 تماس حاصل فرمایید و اقدام به مشاوره با کارشناسان ما و همچنین دریافت هزینه اسباب کشی خود فرمایید. ما همراه منتظر تماس شما هستیم تا بهترین خدمات را ارائه دهیم و در صورت همکاری یک روز به یاد ماندنی در کنار هم داشته باشیم.

 

دیدگاه 2

  • سلام وقت بخیر من در فلکه اول صادقیه هستم می خواستم ببینم اثاث کشی از این محدوده به شهرک غرب چقدر میشه و باربری شما پک بسته بندی هم داره؟؟

    • سلام ، لطفا با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید ، بسته بندی هم یک تیم متخصص در اختیارتون قرار میدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^