باربری جنت آباد

حمل بار و اثاثیه منزل با کادری مجرب و حرفه ای در محدوده جنت آباد تهران را با شریف بار تجربه کنید . موسسه حمل بار و اثاثیه منزل شریف بار با بیش از یک ربع قرن سابقه در خدمت شما هست. انجام کلیه امورات مربوط به اسباب کشی منزل و امکان تجاری ، جابجایی اثاثیه سنگین و چیدمان اثاثیه منزل در محل جدید .

برای درخواست سرویس اسباب کشی و همچنین مشاوره بر روی شماره تلفن های کلیک کنید

77788800 22938694

77790889  |  77003008

اگر شما جزو افرادی هستید که در منطقه جنت آباد تهران ساکن هستید و می خواهید اسباب کشی کنید ، بی شک یکی از دغدغه های مهم شما پیدا کردم باربری مناسب در این محدوده هست ، باربری جنت آباد ، یکی از شعبه های فعال و خوب شریف بار می باشد که منظور ارائه خدمات جابجایی سریع برای اهالی محترم این منطقه تاسیس شده هست ، خودرو های باربری جنت آباد در خیابان های و محل های کم تردد مستقر شده اند تا در صورت درخواست سرویس باربری ، تیم حمل بار با خودرو مناسب به محل اعزام شوند.

باربری جنت آباد تهران
باربری جنت آباد تهران

محله جنت آباد در شمال غربی تهران هست که از غرب به محله شهران و شمال به ده حصارک متصل شده است .

باربری جنت آباد
باربری جنت آباد

لیست اماکن مهم محله جنت آباد

  • اداره اتباع خارجی غرب
  • باشگاه پرسپولیس
  • مرکز همایش های آدینه
  • مرکز خرید سمرقند
  • مرکز خرید طوبی
  • مرکز خرید ایرانپارس
  • مرکز خرید سرای مهستان 20 متری گلستان
  • خیابان دانش منطقه 5 پلیس راهور
  • فروشگاه شهروند جنت آباد

بسته بندی اثاثیه منزل توسط یک تیم حرفه ای زیر نظر شرکت باربری شریف بار

یکی از خدماتی که شرکت ما به مشتریان خود ارائه می دهد بسته بندی اثاثیه منزل می باشد ، بیشتر دیده شده است که افرادی که می خواهند اسباب کشی کنند حوصله یا وقت مناسب برای انجام این کار دشوار و سخت ندارند و یا می تجربه کافی برای بسته بندی انواع وسایل منزل را نداشته باشند.

بسته بندی در اسباب کشی

در این راستا شرکت ما یک تیم کاملا حرفه ای به خدمت گرفته است تا در صورتی که مشتریانی برای اسباب کشی خود شرکت ما را انتخاب کنند شرکت ما این خدمات را نیز ارائه میدهد و شما می تونید با خیال راحت صفرتاصد اسباب کشی خود را به شرکت ما بسپارید.

وقتی شما عزیزان با شرکت ما تماس می گیرید در طول مشاوره رایگانی که به شما ارائه می دهند کارشناس های ما پیشنهاد استفاده از خدمات نیز به شما کامل توضیح داده و در صورت تمایل ارائه می شود. وقتی شما خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را درخواست می کنید تیم بسته بندی زودتر از تیم حمل بار به محل اعزام میشوند و شروع به کار می کنند

اتوبار جنت آباد مجربترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل در تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در انجام امور اسباب کشی منزل و دفتر کار می باشد .شرکت ما یعنی اتوبار شریف بار با ارائه بهترین خدمات اثاث کشی منزل رضایت کامل مشتریان خود را می گیرید و در تمامی جابجایی های که برای مشتریان خود انجام می دهد در آخرین مرحله توسط مدیریت با افراد صاحب اثاثیه منزل و بار تماس گرفته می شود و از رضایت تیم حمل بار سوال می پرسد تا یک اسباب کشی آسان و راحت را با شریف بار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^