باربری چیذر

خدمات باربری و اتوبار چیذر

خدمات باربری چیذر با به کارگیری کادری مجرب و آموزش دیده و با کمک وسیله ها و ابزارآلات به روز و پیشرفته ، انجام می‌ شود. دقت در حمل و نقل وسایل و حمل بدون ایراد کالا و تحویل درست آن در مقصد از ویژگی های اتوبار در چیذر می باشد. اتوبار چیذر در راستای تحقق اهداف خود ، برای مشتریان برترین شرایط را فراهم می کند. این باربری با استفاده از برترین روش ها سعی بر آن دارد تا اسباب و اثاثیه را به ‌صورت کاملاً تخصصی جابجا نماید.

شماره تلفن جهت مشاوره و درخواست خدمات باربری 22938694

باربری چیذر | اتوبار در چیذر
باربری چیذر | اتوبار در چیذر

بسته بندی اصولی کالا  در باربری و اتوبار چیذر

با توجه به عدم آشنایی و سبک زندگی شلوغ اکثر مشتریان در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه ، تخصص و زمان کافی را برای انجام این کار ندارند و انجام این کار را به باربری ها می سپارند. باربری و اتوبار چیذر با خلاقیت و آگاهی و با استفاده از نایلون حباب دار و انواع جعبه های مناسب با استحکامی بالا این کار را به بهترین شیوه ممکن انجام می دهد. در صورتی که پروسه بسته بندی اثاثیه منزل خود را به تیم ما بسپارید دیگر نیاز نیست به دنبال تهیه لوازم لازم مانند کارتن مناسب با ضخامت بالا ، ضربه گیر ، سلفون ، وکیوم و… باشید، زیرا ما تیم متخصص بسته بندی را به همراه تمامی لوازم مورد نیاز برای شما ارسال می کنید.

باربری شریف بار
باربری شریف بار

ماشین های مناسب و متناسب در باربری چیذر

یکی ار مهم ترین عامل ها جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت جابجایی بار ، انتخاب ماشین های مناسب است. برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به نوع بار و نوع مسیر و مسافت مبدا و مقصد توجه کرد. باربری و اتوبار چیذر ماشین های حمل بار را بسته به نوع و حجم اثاثیه و فاصله مبدا و مقصد انتخاب می کند. تمامی خودرو های مورد استفاده از شرکت حمل و نقل شریف بار داراه ای معاینه فنی می باشد. هر خودرو حمل بار داراه ای تعداد زیادی پتو می باشد که در هنگام بارگیری در بین وسایل سنگین استفاده می شود تا هیچگونه صدمه ای اثاثیه منزل و یا وسایل شما را تهدید نکند.

از جمله مناطقی که تحت پوشش باربری ما هست و شریف بار خدمات خود را در آن محدوده نیز با بهترین کیفیت ارائه میدهد می توان به باربری در پاسداران اشاره کرد که توسط یک تیم کاملا منظم و حرفه ای مدیریت می شود و به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه میدهد.

کارگران ماهر و توانمند در اتوبار چیذر

باربری چیذر با استخدام کردن و آموزش دادن نیروی کار جوان از پرسنلی ماهر و توانمند برخوردار است. این پرسنل برای طول عمر بیشتر وسایل  در هنگام حمل و نقل آن ها به نکاتی که آموخته اند توجه می کنند.تمامی کارکنان ما در اتوبار شریف بار داراه ای 5 سال سابقه می باشد و در طول سال های در حوزه اسباب کشی فعالیت کرده اند به تمامی فوت و فن های اسباب کشی مسلط هستند. در هنگام جابجایی اثاثیه منزل توسط پرسنل ما اصلا نگران صدمه و شکستن وسایل خود نباشید زیرا کارگران ما از وسایل شما مانند وسایل خودشان تا آخرین لحظه جابجایی مراقبت می کنند.

حمل در کمترین زمان ممکن در باربری چیذر

باربری چیذر این تضمین را به مشتریان می دهد که خدمات مورد نظر آن ها را با مدیریت زمان طی کمترین زمان ممکن  و با بالاترین  کیفیت ارائه دهد. به همین منظور اتوبار شریف بار در سراسر تهران خودرو های خود را در مناطق گوناگون مستقر کرده است.

ارائه بیمه نامه  در باربری و اتوبار چیذر

ارائه بیمه نامه یکی دیگر از خدمات اتوبار چیذر می باشد. این باربری با بیمه کردن اسباب و اثاثیه در صورتی که در طول مسیر جابجایی ، حوادث پیش بینی نشده ای رخ دهد ضرر و زیان وارد شده را جبران می کند.

 

برای شناخت بیشتر با خدمات شرکت ما یعنی شریف بار و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^