اتوبار

اتوبار شریف بار مجرب ترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل در تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در انجام امور اسباب کشی منزل و دفتر کار میباشد .شرکت ما یعنی شریف بار با ارائه بهترین خدمات اثاث کشی منزل رضایت کامل مشتریان خود را می گیرید و در تمامی جابجایی های که برای مشتریان خود انجام میدهد در آخرین مرحله توسط مدیریت با افراد صاحب اثاثیه منزل و بار تماس گرفته میشود و از رضایت تیم حمل بار سوال میپرسد تا یک اسباب کشی آسان و راحت را با شریف بار داشته باشید.

اتوبار ما خدمات بسیاری به مشتریان خود می دهد و شما عزیزان را در تمام مراحل اسباب کشی همراهی می کند از بسته بندی گرفته تا چیدمان در کنار شما هستیم.

اتوبار تهران شریف بار
اتوبار تهران شریف بار

اتوبار تهران

همه ما این را میدانیم که تهران یعنی پر جمعیت ترین استان ایران شهری داراه ای محله های زیاد که به هم دیگر چسبیده شده اند و کار جابجایی  را برای افرادی که در تهران ساکن هستند بسیار سخت کرده است. اگر بخواهید در تهران به نزدیک محله هم بروید با ترافیک و چراغ قرمز های زیادی را پشت سر بگذارید تا به محل مورد نظر برسید. حال اتوبار تهران یعنی شریف بار برای ارائه خدمات  سریع و راحت به مشتریان خود در سراسر تهران ، خودرو های خود را در نزدیکی محلات مستقر کرده است تا در صورت درخواست شما مشتریان عزیز و جابجایی سریع موسسه اتوبار شریف بار سریعا خودرو های خود را برای شما ارسال کند تا هم در وقت شما صرفه جویی شود و هم جابجایی اثاثیه منزل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

خدمات اتوبار تهران

از جمله خدمات شریف بار می توان به ارائه مشاوره رایگان قبل ازشروع اسباب کشی اشاره کرد که توسط بهترین کارشناسهای باربری ما انجام میشود. این افراد موظف هستند شما را با تمامی مراحل اسباب کشی توسط تیم حمل بار حرفه ای شریفبار آشنا و نکات لازم را به شما ارائه بدهند. وقتی شما با اتوبار شریف بار تماس حاصل می فرمایید این شرکت یک تیم متخصص مشاوره در اختیار شما قرار میدهد تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

بسته بندی اثاثیه منزل و اتوبار تهران به شهرستان های اطراف تهران از جمله خدمات مهم شرکت باربری ما می باشد که می توان به آن ها اشاره کرد.

مجری اسباب کشی
مجری اسباب کشی

مشکلات اسباب کشی در تهران

از مشکلات رایجی که می توان در هنگام اسباب کشی با آن روبه رو شد می توان به تهیه کارتن های مناسب اسباب کشی اشاره کرد که در بیشتر مواجه افراد به سوپر مارکت محله مراجعه می کنند حال باقیمت یا رایگان درخواست کارتن بسته بندی اشاره کرد. اما باید به این مورد توجه کرد که کارتن های سوپرمارکت استاندارد های لازم برای بسته بندی وسایل منزل را ندارند.

شرکت باربری و اتوبار شریف بار مرحله بسته بندی را نیز برای شما با کارتن زگال دار که ضخامت بالایی دارند انجام می دهد. اتوبار ما یک تیم متخصص بسته به خدمت گرفته است و شما می توانید در هنگام رزرو وقت اسباب کشی منزل و یا دفتر خود نیز درخواست بسته بندی نیز کنید. از جمله روش های بسته بندی می توان به بابل رپ و استرچ رپ اشاره کرد.

از دیگر مشکلات اسباب کشی می توان به دسته بندی وسایل منزل اشاره کرد ، برای راحتی و ایمنی کار بهتر هست اول وسایل دسته بندی و بعد بسته بندی شوند. درصورت سپردن بسته بندی به تیم ما ، کارگران خبره ما این کار با دقت و حوصله برای شما انجام می دهند بر روی هر کارتن نام وسایل داخل آن را نیز می نویسند تا در هنگام چیدمان بتوان سریع تر وسایل را پیدا کرد.پیشنهاد می شود مقاله بسته بندی اثاثیه منزل را نیز مطالعه فرمایید.

اتوبار ارزان در تهران

شریف بار از جمله موسسه های حمل و نقل تهران می باشد که داراه ای مجوز های لازم از اتحادیه های اصناف باربری تهران میباشد و یک شرکت مجاز میباشد. به همین منظور اتوبار شریف بار تمامی تعرفه و هزینه های اسباب کشی را زیر نظر اتحادیه محاسبه و به مشتریان خود ارائه میدهد ، اگر به دنبال یک اتوبار ارزان می گردید حتما قیمت های شرکت شریف بار را با دیگر باربری ها مقایسه کنید.

بهترین اتوبار تهران برای اسباب کشی

اتوبار شریف بار با ارائه خدمات در سراسر تهران با نام اتوبار تهران نیز شناخته شده است ، حمل بار و اثاثیه منزل درون شهری و برون شهری که با خودرو های مسقف و موکت بندی شده انجام میشود اشاره کرد ، شما می توانید بهترین خدمات اتوبار را با شریف بار تجربه کنید. اگر به دنبال یک شرکت باربری معتبر و مجاز که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند می گردید شرکت ما با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران در خدمات شما اهالی محترم تهران می باشد که می توانید به صورت شبانه روزی درخواست تیم حمل بار کنید.

اتوبار در غرب تهران

اتوبار در غرب تهران به دلیل بالا بودن تراکم جمعیت تهران و ترافیک های همیشه گی کار سختی به نظر می رسد و اگر باربری سریع بخواهید انجام دهید نمی توان انجام داد. ولی نگران نباشید اتوبار ما با به خدمت گرفتم راننده های حرفه ای  و مسلط به مناطق تهران اسباب کشی شما را به نحواحسنت انجام می دهند.

اتوبار شمال تهران

شرکت ما از جمله مناطقی را که تحت پوشش خود کرده است محدوده شمال تهران می باشد ، باربری در شمال تهران بیش از 30 سال سابقه درخشان درخدمت اهالی این منطقه از تهران هستیم شرکت ما یعتی باربری شریف بار برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات زیادی به مشریان خود نسبت به سایر باربری ها ارائه می هد تا یک روز به یاد ماندی را با ما تجربه کنید.

اتوبار شرق تهران

وقتی حرف از اتوبار می آید اولین چیزی که در ذهن ما تجسم میشود یک شرکت میباشد با تعداد خودرو های حمل بار. شریف بار از معدود موسسه های باربری میباشد که خدمات حمل و نقل را به مشتریان خود در تمامی محلات شرق تهران ارائه میدهد و به عنوان یکی از اتوبار شرق تهران بهترین خدمات را با قیمت مناسب و منصفانه ارائه میدهد.

شماره تلفن های شرکت حمل و نقل شریف بار

اتوبار غرب تهران 44362900

اتوبار شمال تهران 22938694

اتوبار شرق تهران و دیگر مناطق 77788800


آیا اتوبار تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را ارائه میدهد؟

بله، اتوبار شریف بار تهران داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه صنف حمل و نقل تهران می باشد و هیچ شعبه دیگری در ایران ندارد


آیا اتوبار تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را ارائه میدهد؟

ما در اتوبار شریف بار تهران به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در جهت یک اسباب کشی آسان و بی دردسر برای شما عزیزان در سراسر تهران هستیم.


شماره اتوبار شریف بار چیست؟

شماره تلفن های ما در تهران به شرح زیر می باشد
باربری شمال تهران 22938694
باربری غرب تهران 44362900
باربری شرق تهران 77788800
باربری جنوب تهران 33329511


آیا اتوبار شریف بار بسته بندی اثاثیه منزل را انجام میدهد؟

بله اتوبار شریف بار به منظور هر چه بهتر خدمات خود ، خدمات بسته بندی را نیز به مشتریان خود ارائه میدهد.


قیمت های اتوبار شریف بار به صورت هست؟

تمامی قیمت و تعرفه های اسباب کشی شریف بار طبق قیمت اتحادیه محاسبه میشود و شما بهترین قیمت را از ما خواهید گرفت.


اتوبار شریف بار خدمات اسباب کشی را به شهرستان هم ارائه میدهد؟

باربری تهران به شهرستان جزو تخصص های اتوبار شریف بار می باشد و شما می توانید از خدمات باربری به شهرستان ما استفاده کنید.

دیدگاه 18

 • سلام خسته نباشید
  بسته بندی اثاثیه منزل هزینه جدا هست

  • سلام
   بله ، هزینه بسته بندی به نوع بسته بندی و تعداد وسایل که مایل بسته بندی هستید محاسبه می شود.
   درصورت نیاز با یکی از شماره های ما تماس بگیرید

 • سایت خوبی دارید.

 • بدون شک جزو بهترین ها هستید. ممنون بابت اثاث کشی که برای ما انجام دادید

 • خیلی ممنون آقای یاری از خدمات خوبی که در هنگام اسباب کشی برای ما ارائه دادید ، وب سایت خوبی دارید 😊👌

 • سلام وقت بخیر، آیا شرکت شما برای اسباب کشی نیسان و وانت هم ارسال می کند؟

 • واقعا کارشون عالی بود ، اسباب کشی مارو با بسته بندی حرفه ای جابجا کردن
  پیشنهاد می کنم حتما حتما از شریف بار خدمات دریافت کنید دوستان

 • وقتی خونه جدید خریدیم خیلی خوشحال بودیم ولی چگونگی جابجایی اثاثیه منزل از خانه قبلی به جدید مارو می ترساند چون خیلی وسایل منزلم حساسم ولی شریف بار بدون اینکه یک لیوان هم شکسته بشه اسباب کشی مارو انجام داد ممنونم از همتون کارتون حرف نداره.

 • اتوبار شریف بار جزو بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اسبابکشی در تهران هست .حتما پیشنهاد من این شرکته برای اسباب کشی

 • خیلی سایت خوب منظمی دارید بسیار عالی بود

 • سلام ما تو غرب تهران سمت شهران زندگی می کنیم چند باربری اسباب کشی کردیم در طول مدت ۱۰ سالی که در این منطقه زندگی می کنیم اما تابحال اتوباری به خوبی شریف بار ندیده بودم و تجربه نکرده بودم
  با یک تماس اومدن بسته بندی کردن و اثاثیه منزلمون رو به دو محله بالاتر بردن ، راستی چیدمان اثاثیه ام رو هم خودشون انجام دادن
  قیمت شون هم بسیار عالی بود

 • سلام وقت بخیر ، من چند روز پیش با شرکت شما تماس گرفتم و کار اسباب کشی رو دادم تیم شما انجام داد
  قبل شما از چند اتوبار دیگه استعلام قیمت کردم خیلی قیمت های نجومی بهم دادن و برای هر کاری میگفتن هزینه اضافه می خوره
  ولی تیم شما موقع تماس بهم یک قیمت گفت و همونم ازم دریافت کردن
  کیفیت خدماتشون هم عالی بود

  • سلام وقت بخیر اقای بابایی
   بسیار خوشحالم که تونستیم شمارو همراهی کنیم تا اسباب کشی به صرفه و راحتی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^