قیمت باربری

قیمت باربری

اتوبار و باربری شریف بار داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد و تمامی تعرفه های اسباب کشی را زیر نظر باربری محاسبه می کند.

شریف بار با کاری مجرب و با اخلاق شما را در تمام پروسه اسباب کشی همراهی و یاری می کنند و یک روز به یاد ماندنی برای شما خلق می کنند . کارگران شرکت ما داراه ای تجربه بسیاری در جابجایی وسایل سنگین می باشد و وسایل سنگین شما را به بهترین شکل جابجا می کنند.

نحوه محاسبه هزینه باربری

هزینه اسباب کشی منزل به مقدار وسایل جابجایی ، تعداد کارگر مورد استفاده ، ارائه خدمات مانند بسته بندی و چیدمان که به دلخواه می باشد می توانید استفاده کنید، تعداد وسایل سنگین ، طول مسیر جابجایی و چند خدمات دیگر که در هنگام مشاوره به شما توضیحات لازم داده میشود محاسبه میشود ، قیمت نهایی از سوی کارشناس ما به شما ارائه می دهد و در صورت توافق زمان شروع اثاث کشی از سوی شما تعیین می شود.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل نیز جدا از پروسه اسباب کشی محاسبه میشود و شما می توانید بسته بندی را خودتان انجاد دهید یا به تیم متخصص بسته بندی وسایل منزل ما بسپارید.

 

شریف بار متخصص حمل بار و اثاثیه منزل در تهران با قیمت کاملا منصفافه می باشد که می توانید در صورت نیاز با شرکت ما تماس بگیرید و از خدمات مطلع بشید و یک مشاوره رایگان با کارشناس باربری ما داشته باشید.

  •  77788800
  •  22938694 – 77790889

 

دیدگاه 2

  • سلام. اثاث ما از مجتمع نور در نیایش به نظام اباد وحیدیه . ما بسته بندی خرده ریز را انجم خ داد . هزینه بسته بندی لوازم منزل و مبلمان و . . را می فرمایید.

    • سلام آقای عزت اله عزیز . بی زحمت با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا یکی از کارشناسان باربری ما شما رو راهنمایی کنند🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^