حمل اثاثیه سنگین

حمل اثاثیه سنگین توسط افراد یک کادر مجرب و حرفه ای در شرکت باربری و اتوبار شریف بار

باربری و اتوبار شریف بار , تماس فقط با 77788800 باربری شریف بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر تهران می باشد ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران و قیمت های حمل اثاثیه منزل را زیر نظر اتحادیه انجام می دهد.

اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید باربری شریف با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد نمود. خدمات اولیه باربری شریف که مشاوره می باشد هنگامی که شما با باربری شریفبار تماس می گیرید کارشناسان خبره ما مشاوره را به صورت 24 ساعته و رایگان در اختیار شما گذاشته و دیدگاه شما را نسبت یه یک اسباب کشی عوض خواهند نمود.

حمل اثاثیه سنگین

بعضی وقت ها امکان دارد شما خودتان اقدام به جابجایی کنید ولی کار که بسیار دردسر ساز و مشکل هست جابجایی وسایلی همچون گاوصندوق ، پیانو ، میز نهار خوری ، یخچال ساید و… می باشد . جابجایی این وسایل کار آسانی نیست و باید توسط افراد و تیم های متخصص انجام شود . صدمه دیدن این نوع وسایل نیز مانند وزن شان بسیار سنگین جبران ناپذیر می باشد. بهترین کار این هست که از افرادی که در شرکت های باربری و اتوبار فعالیت می کنند درخواست کمک بخواهید تا شما را فقط مرحله جابجایی اثاثیه سنگین کمک کنند.

اتوبار ما به مانند دیگر شرکت های باربری از افراد خبره و ماهر در تیم خود استفاده می کند و کامل به فوت و فن جابجایی اثاثیه سنگین در اسباب کشی مهارت دارند و وسایل شما از هر طبقه که بخواهید بدون کمک گرفتن از آسانسو به پایین آورده و به محل جدید که در هر طبقه باشد جابجا می کنند.

ارسال کارگر خالی : باربری شریف بار به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات خود خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می دهد و رضایت آنها را کسب می کند از دیگر خدمات متمایز شرکت ما ارسال کارگر خالی برای کمک کردن به شما می باشد. شاید شما بخواهید خانه تکانی کنید به یک فرد با تجربه در کمک گرفتن برای حمل وسایل سنگین کنید باز می توانید بر روی شریف بار حساب کنید و با یک تماس کارگر مورد نظر به محل اعزام میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^