باربری یوسف آباد

خدمات باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد تلاش می کند تا خدمات باکیفیتی را هنگام اسباب کشی ارائه دهد و همواره در تلاش است تا این کار را به بهترین وجه ممکن انجام دهد.

انتقال اثاثیه فرآیندی استرس زا است که گروهی از افراد متشکل از تکنسین ها ، را ملزم به انتقال اثاثیه بدون مشکل می کنند. شریف بار که بهترین شرکت حمل و نقل برای اثاثیه های یوسف آباد است این فرآیند را بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

باربری یوسف آباد تهران

غالباً اگر فرد به یک شرکت جابجایی تکیه کند که در زمینه جابجایی اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر تخصص و یا تجربه طولانی در این زمینه ندارد یکی از عواملی محسوب می شود که می تواند منجر به وقوع حوادث شود. از جمله مشکلاتی که در اسباب کشی وجود دارد ، قرار گرفتن در معرض خراشیدن ، یا خرابی و یا از بین رفتن برخی از قسمت های آن می باشد. این مشکلات ، شامل عدم تدوین برنامه ای مناسب برای جابجایی اثاثیه از طبقات فوقانی و تکیه بر مواد بی کیفیت و جدا نکردن وسایل با اندازه بزرگ است ، که آن ها را در طول حمل و نقل در معرض خطر قرار می دهد.

تلفن باربری و اتوبار مناطق شریف بار
تلفن باربری و اتوبار مناطق شریف بار

در اتوبار یوسف آباد قطعات مشابه اثاثیه در کنار یکدیگر قرار می گیرند و این باعث خراش یا خرابی اثاثیه نمی شود. همچنین با قرار دادن اثاثیه در اتومبیل های مخصوص موجب می شود که اثاثیه به صورت ایمن به مقصد برسند. باربری و اتوبار غرب تهران

 در این باربری هنگام جابجایی اثاثیه منزل از یک مکان به مکان دیگر ، تمیز کردن اثاثیه قبل از بسته بندی آن انجام می شود تا در هنگام جابجایی به مکان جدید کمک زیادی در عدم جابجایی اثاثیه کثیف به شما کند.

مراحل انتقال اثاثیه منزل

مراحل انتقال اثاثیه در اتوبار یوسف آباد

محافظت از اسباب و اثاثیه یکی از مهم ترین کارهایی است که پرسنل این شرکت برای جلوگیری از خراش و شکستگی آن ها انجام می دهند. یکی از راهکار های مناسب جهت جلوگیری و راحتی انتقال اثاثیه استفاده از تجهیزات اسباب کشی می باشد.

مرحله اول: قطعات اثاثیه بزرگ از طریق تکنسین های تخصصی و تجهیزات مدرن برای جلوگیری از اشتباهات جدا می شود.

مرحله دوم: پرده ها ، وسایل تزئینی و عتیقه ها به خوبی بسته بندی می شوند.

مرحله سوم: وسایل برقی را با دقت از هم جدا کرده و هر وسیله را با تمام بخش های جدا شده در کارتن قرار می دهند تا قطعات آن مفقود نشود. شایان ذکر است که این مراحل توسط یک تکنسین برق انجام می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل

روش های بسته بندی اثاثیه و مواد مورد استفاده در باربری یوسف آباد

مرحله بسته بندی یکی از مراحل اساسی حمل و نقل اثاثیه می باشد. مرحله بسته بندی از اثاثیه در معرض شکستگی و خراش در هنگام بارگیری و تخلیه ، یا نوسانات در شرایط اقلیمی محافظت می کند. این شرکت بهترین مواد بسته بندی را در اختیار شما قرار می دهد:

مقوای مخصوص بسته بندی وسایل

این نوع مقوا برای بسته بندی عتیقه ها ، وسایل شیشه ای و قاب ها از شکستگی استفاده می شود و یک کاغذ بسیار مستحکم است که قابل برش نیست.

کارتن و کیسه های مخصوص

کارتن ها و جعبه ها مواد مهمی برای بسته بندی موکت ، فرش ، روتختی و لباس برای محافظت از آن ها در برابر حشرات و در معرض باران هستند. همچنین از این کیسه ها پلاستیکی مخصوص برای محافظت از اثاثیه استفاده می شود و از کارتن ها برای محافظت از وسایل آشپزخانه ، فنجان و کتاب ها استفاده می شود.

پلاستیک حبابدار

وسایل برقی قبل از قرار دادن آن در کارتن باید به خوبی پیچیده می شوند تا از ترک خوردن و یا شکستگی آن جلوگیری شود.

مراحل انتقال اثاثیه مورد استفاده در اتوبار یوسف آباد

مرحله حمل و نقل آخرین مرحله در عملیات حمل و نقل است که توسط پرسنل متخصص این شرکت انجام می شود و در مراحل زیر انجام می شود:

حمل و نقل اثاثیه وسیل بزرگ: ماشین های مجهز ، که دارای طناب هایی برای محکم کردن اثاثیه برای محافظت از آن در جاده ها هستند در نظر گرفته شده است. تمام قطعات بزرگ و كوچك ، به صورت عمودی و افقی درون آن قرار می گیرند.

 سپس شیشه و عتیقه ها در خودرویی با اندازه متوسط ​​حمل می شوند که پس از بسته بندی با خیال راحت در کنار یکدیگر انباشته می شوند و برای تکان خوردن در طول جاده ها و شکستن آن ها را با طناب هایی محکم می کنند. همچنین اثاثیه ، فرش و لباس به صورت افقی حمل و انباشته می شوند تا از آسیب دیدن آن ها جلوگیری شود.

آنچه شرکت حمل و نقل ، یوسف آباد را بین شرکت های حمل و نقل متمایز می کند.

شرکت حمل و نقل اثاثیه یوسف آباد خدمات با کیفیت را با قیمت مقرون به صرفه را ارائه می دهد و جدیدترین دستگاه های تکنولوژیکی را فراهم کرده است که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شوند و خدمات را در بالاترین سطح ارائه می دهند.

    اتوبار یوسف آباد بزرگ ترین تیم از کارگران آموزش دیده که دارای تجربه بالایی در حمل و نقل و برخورد با انواع اثاثیه هستند را در اختیار دارد.

    این شرکت دارای انبارهای ایمن مجهز به دوربین های نظارتی و امنیتی برای محافظت از اثاثیه در مقابل سرقت ، گرد و غبار و حشرات است و از مکانیسم های محافظت در برابر آب و باران برخوردار است.

 این باربری جرثقیل هایی برای بلند کردن و بارگیری اثاثیه از طبقه های بلند در اختیار دارد. این جرثقیل ها برای ساختمان هایی با آسانسورهای کوچک یا پله های باریک بسیار مهم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^