باربری مرکز تهران

 

باربری مرکز تهران شریف بار

شرکت باربری مرکز تهران شریف بار جز شناخته شده ترین و معتبر ترین باربری های محدوده تهران میباشد و این اعتبار و شهرت را از طریق مشتریان عزیز و با همراهی کارگرانی متخصص که به شریف بار اعتماد کرده اند کسب کرده است و در این راستا شریف بار سعی کرده است با به کارگیری ماشین های مناسب باربری و اسبابکشی و همچنین استفاده از متد های روز بسته بندی اثاثیه منزل و …. توجه شما مشتریان عزیز و ارزشمند را جلب کند

خدمات باربری مرکز تهران

باربری ما با سال ها تجربه در حوزه حمل و نقل عمومی در مرکز استان تهران خانه های گوناگونی رو با موفقیت حمل و نقل  کرده است. اگر شما در مرکز تهران هستید و می خواهید به منطقه دیگر از تهران اثاث کشی کنید و یا حتی به شهرستان های اطراف تهران . باربری و تیم حمل بار شریف بار در خدمت گذاری به شما هر لحظه از شبانه روز آماده می باشد.

بهترین باربری مرکز تهران

امروزه یکی از دغدغه های افرادی که می خواهند جابجا شوند حال چه محل زندگی خود عوض کن و چه محل کار ، پیدا کردن یک شرکت باربری خوب هست. اگر شما با شرکت اتوبار شریف بار آشنا نباشید دغدغه شما چندین برابر میشود .

شرکت باربری ما در خصوص هزینه و قیمت که به شما ارائه می دهد بسیار منصفانه بود و با خدماتی که دراختیار شما عزیزان قرار می دهد بی شک شما راضی خواهید بود. قیمت باربری شریف بار زیر نظر اتحادیه استان تهران محاسبه میشود و هیچ هزینه اضافی در طول اسباب کشی دریافت نمی شود.

اسبابکشی آسان با شریف بار

باربری شریف بار با 20 سال تجربه در حمل نقل اثاثیه شما در تمام نقاط ایران به تجربه سخت تر بودن باربری در مرکز تهران رسیده است  و اسباب کشی در مرکز تهران آسان و راحت نیست اما راننده های خودرو شرکت ما به تمام محدوده مرکز تهران مسلط بود و تمامی افراد سعی در آسان کردن اسبابکشی شما دارند.

بسته بندی اثاثیه منزل باربری در مرکز تهران

بسته-بندی-اثاثیه-در-مرکز-تهران-شریف-بار

مانند سایر مناطق توسط یک تیم متخصص بسته بندی صورت میگیرد که کار شما را در هنگام اسباب کشی بسیار آسان می کند. یک اسباب کشی مطمئن و بدون صدمه را بسته بندی آن بیمه می کند. تیم متخصص ما تمامی وسایل ریز و درشت اثاثیه شما دسته بندی  و در کارتن های با ضخامت بالا بسته بندی می کنند. حمل اثاثیه منزل خود را به شرکت ما بسپارید تا بدون هیچ صدمه ای و مشکلی یک جابجایی به یاد ماندنی با شرکت شریف بار را داشته باشید.

باربری مرکز تهران به شهرستان ها نیز از جمله خدمات شرکت شریف بار می باشد که می توانید در صورت نیاز استفاد کنید.

 

هزینه باربری در مرکز تهران

تعرفه ها و قیمت های باربری شریف بار ثابت نمی باشند و دارای یک قیمت خاص نیستند و قیمت ها بر اساس مواردی تعیین می شوند مانند نوع اسباب و اثاثیه شما ، ماشین باربری درخواستی ، مسافت حمل و نقل ، خدمات درخواستی دیگر مانند بسته بندی اثاثیه منزل و …
برای و اطلاع از قیمت اسباب و اثاثیه مخصوص به خودتان کافیست با شماره 77788800 تماس بگیرید پشتیبان های ما به صورت شبانه روزی آماده مشاوره به شما هستند. 

ارائه بیمه نامه شریف بار

بیمه نامه چیست؟
چنانچه در جریان حمل کالا در اثر وقوع خطرات، خسارتی به کالاهای در حال حمل وارد شود، زیان وارده توسط شرکت بیمه جبران می گردد البته داری انواع مختلفی است و برای اطلاعات بیشتر azki.com مراجعه کنید
مهلت اعلام خسار :
طبق ماده ۱۵ قانون بیمه، بیمه گذار موظف است در صورت وقوع یا احتمال وقوع خسارت، حداکثر ظرف مدت ۵ روز پس از مطلع شدن مراتب را به بیمه گر اعلام نماید.

مدارک مورد نیاز برای اعلام خسارت:
در صورت وقوع یا احتمال وقوع خسارت، بیمه گذار مراتب را در اسرع وقت و طی مهلت قانونی اعلام می نماید. پس از احراز خسارت، بیمه گر جهت تشکیل پرونده و بررسی خسارت، مدارک مورد نیاز را با توجه به شرایط بیمه نامه و نوع خسارت از بیمه گذار درخواست می کند که اهم آنها عبارتند از :
اسناد خرید یا فروش کالا ( بارنامه، فاکتور، لیست بسته بندی و گواهی مبدا )؛ مدارک ورود و یا خروج کالا از گمرک، مدارک مربوط به نوع ارز مورد استفاده و با توجه به نوع خسارت اسناد خاص مربوطه،
حمل های داخلی: مدارک مربوط به متصدیان حمل و نقل و گزارش مقامات انتظامی و …

نحوه و شرایط پرداخت خسارت:
بیمه گر پس از دریافت اعلام خسارت بیمه گذار، با توجه به شرایط بیمه نامه و نوع خسارت و در صورت تحت پوشش بودن آن، در صورت نیاز اقدام به بازدید از کالای مورد بیمه نموده، اسناد و مدارک لازم را از بیمه گذار دریافت می نماید. متعاقباً با توجه به دامنه خسارت و علت آن و همچنین امکان یا عدم امکان بازیافت احتمالی، طبق فرمول های رایج خسارت محاسبه میگردد. پس از محاسبه خسارت قابل پرداخت ، طبق سیاست مالی شرکت ها و پس از هماهنگی با بیمه گذار ، مبلغ خسارت در وجه بیمه گذار، نماینده قانونی و یا ذینفع وی پرداخت می شود.

در پاراگراف های بالا توضیحاتی در خصوص بیمه نام باربری داده شده برای افرادی که نمیدانند بیمه نامه باربری چیست
باربری  شریف بار اثاثیه های شما را تماماً بیمه میکند ، البته این تضمین وجود دارد ک اثاثیه های شما به بهترین شکل ممکن جا به جا خواهند شد و گاهی افراد نگرانی از قبیل اینکه لوازمشان آسیب ببینند یا گم بشوند دارند  با وجود کارکنانی زحمت کش ما افرادی آموزش دیده و با تجربه هستند و اثاثیه شما به صورت عالی بسته بندی و حمل میکنند ‌وجود بیمه نامه مسبب میشود تا نگرانی شما عزیزان کاملا برطرف شود. قابل ذکر است که اثاثیه شما از شروع بار زدن تا زمان تحویل اثاثیه بیمه هستند

 

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت باربری باما تماس بگیرید.

  • 77788800
  • 22938694
  • 44362900
آیا می توان برای چند روز بعد رزرو کرد؟

بله شما می توانید از چند روز قبل اسباب کشی رزرو ماشین و خدمات درخواستی خود را انجام دهید

آیا این باربری اسباب و اثاثیه ما را بیمه میکند؟

بله ، تمامی اثاثیه های شما از زمان شروع باربری تا تحویل بارهایتان بیمه میشوند .

قیمت کارتون های بسته بندی شما چقدر است؟

با توجه به نوع کارتون انتخابی شما قیمت ها متغییر هستند برای اطلاعات دقیق با شماره 📞 77788800 تماس بگیرید

دیدگاه 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^