باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که در شرق تهران ساکن هستید و به دنبال یک اتوبار و باربری می گردید ولی پیدا نمی کنید نگران نباشید . شرکت شریف بار در محدوده شرق تهران خدمات اسباب کشی منزل و دفترکار را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.

اسباب کشی در شرق تهران توسط تیم حمل بار شریف بار بسیار سریع ، آسان و ایمن صورت می گیرید و جای هیچ گونه نگرانی ندارد. بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی نیز توسط تیم بسته بندی شریف بار به صورت پک کامل  و حرفه ای انجام می شود.

قیمت باربری در شرق تهران

قیمت باربری در شرق تهران نیز مانند دیگر مناطق طبق اتحادیه باربری تهران محاسبه میشود. برای اطلاع از قیمت باربری خود ، با شماره تلفن های شرکت ما تماس بگیرید و بعداز مشاوره رایگان قیمت باربری محاسبه و به شما ارائه داده میشود.

باربری شریف بار خدمات متفاوتی در شرق تهران ارائه می دهد که می توان به باربری شرق تهران به شهرستان ها نیز اشاره کرد. اتوبار شریف بار از جمله شرکت های می باشد که باربری تهران به شهرستان ارائه می دهد که در صورت اسباب کشی به یکی از شهرستان های اطراف تهران داشتید درخدمت شماهست با قیمت منصفانه .

لیست شعبه های شرق تهران

نام شعبهمحدوده فعالیت
باربری و اتوبار تهرانپارس ویژه محدوده تهرانپارس تهران
باربری و اتوبار حکیمیهویژه محدوده حکیمیه تهران
باربری و اتوبار رسالتوِیژه محدوده رسالت تهران
باربری و اتوبار نارمکویژه محدوده نارمک تهران
باربری و اتوبار تهران نوویژه محدوده تهران نو
باربری و اتوبار پیروزیویژه محدوده پیروزی تهران
باربری و اتوبار فرجامویژه محدوده فرجام تهران
باربری و اتوبار مجیدیهویژه محدوده مجیدیه تهران
لیست مناطق تحت پوش باربری شرق تهران شریف بار

خودرو های باربری شرق تهران از استاندارد های روز به صورت کامل برخوردار هست ، شریف بار برای حمایت از هوای پاک خودروهای خود را به استاندارد فوسفو که برای جلوگیری از استخراج هوای آلود در ماشین های گازویلی می باشد ، تجهیز کرده است .

اتوبار شریف بار حمل بار و اثاثیه منزل در شرق تهران

حمل بار و اثاثیه منزل در شرق تهران به دلیل تراکم بیشتر جمعیت در این نقطه از تهران بسیار آسان نیست ولی شریف بار برای اینکه سریع به محل تیم خود را اعزام کند ، خودروهای خود را در مناطقی مستقر کرده است که دسترسی به اجسام نقاط تهران سریع انجام شود و خدمات سریع به مشتریان خود ارائه دهد.

برای مشاوره رایگان و رزرو وقت اسباب کشی در شرق تهران با شماره تلفن های زیر که بصورت شبانه روزی درخدمت شما هستند می توانید تماس تلفن بگیرید.

77788800 – 22938694 – 77790889

کادر مجرب و با اخلاق

اتوبار و باربری شریف بار چندین تیم حرفه ای و با اخلاق در محله های که دسترسی سریع به تمام نقاط شرق تهران را دارند مستقر کرده است تا در صورت درخواست سریع ، تیم حمل بار شریف بار به آن محل اعزام شود. تمامی کارگران شعبه شرق تهران ، بیش از 5 الی 7 سال سابقه فعالیت دارند و از نحوه ی برخورد با مشتری تا جابجایی اثاثیه سنگین مسلط می باشند. ما در شرکت شریف بار تمامی الویت های خود را بر روی جلب رضایت مشتری هایمان کرده ایم و خدا را شکر گذاریم که توانسته ایم بدون کوچک ترین مشکلی با مشتریان ، رضایت آنها را کسب کنیم و اینک درخدمت تمامی همشهریان شرق نشیم تهران هستیم.

بسته بندی اثاثیه شرق تهران

بسته بندی اثاثیه از حساس ترین و مهم ترین مسئولیت شرکت های باربری می باشد چرا که اگر کمترین بی دقتی در بسته بندی می تواند مشکلاتی فراوانی را هم برای شرکت های باربری هم برای مشتریان به وجود آورد . باربری شرق تهران شریف بار با استفاده از کادری متخصص و با تجربه و همچنین استفاده از لوازم درجه یک بسته بندی امنیت لوازم شمارا تضمین میکند

باربری شرق تهران به شهرستان

بار های شما از شرق تهران به تمامی مناطق تهران ، شهرستان های تهران ، تمامی شهرستان های ایران ارسال میشود . باربری شریف بار سالهاست که در زمینه باربری به شهرستان ها فعالیت دارد و با استفاده تجارت خود و کارکنانی حرفه ای به انتخابی حرفه ای برای حمل بار به شهرستان می باشد .

سوالات متداول

آیا شریف بار داراه ای مجوز می باشد؟

بله ، شرکت ما داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه تهران می باشد و تمام خدمات و تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه محاسبه و ارائه می دهد.

آیا باربری شرق تهران (شریف بار) بیمه نامه هم می دهد؟

ارائه بیمه نامه و بارنامه توسط راننده حمل بار قبل از بارگیری برای شما عزیزان صادر می شود و خیالتان از بابت بیمه نامه آسوده خاطر باشد. شریف بار در تمام طول اسباب کشی در کنار شماست.

آیا بسته بندی هم می کنید؟

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل از جمله تخصص های تیم حمل بار ما می باشد و شما توانید در هنگام درخواست سرویس ، خدمات بسته بندی را نیز درخواست کنید تا تیم بسته بندی لوازم مورد نیاز خود را نیز به همراه خود برای بسته بندی لوازم منزلتان بیاورند.

شریف بار دیگر چه شعبه های دارد؟

شرکت باربری و اتوبار شریف بار در تمام مناطق تهران شعبه فعال دارد که شعبه های مرکزی عبارتند از
باربری شمال تهران
باربری شرق تهران
باربری غرب تهران
باربری مرکز تهران
شما می توانید از کلیه مناطق و محله های تهران به هر کجای تهران و ایران که بخواهید درخواست سرویس کنید .

شماره تلفن باربری شرق تهران

شماره تلفن 02177788800 شماره ویژه شریف بار برای مناطق شرق نشین می باشد که می توانید بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و درخواست سرویس کنید.

دیدگاه 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شریف بار شماره‌های تماس
^